Avslutter med Den lille prinsen
Kommende helg avsluttes kultursommeren på Oscarshall med "Den lille prinsen" i kammermusikkutgave. Oslo Filharmoniske Orkesters fire forestillinger er allerede utsolgt.
14. september 2017

De heldige som har sikret seg billetter får oppleve et musikalsk eventyr basert på Antoine de Saint-Exupérys verdenskjente bok. De fire forestillingene (to lørdag 16. september og to søndag 17. september) har vært utsolgt en stund, men sjekk gjerne Facebook-eventene for innlegg fra publikummere som ikke har anledning til å benytte billettene sine.
Konsertene er Oslo Filharmoniske Orkesters gave i anledning Kongeparets 80-årsdager.
Variert kultursommer
Åtte av våre fremste kulturinstitusjoner sto bak sommerens program som en gave til Kongen og Dronningens jubileum. Det har vært forestillinger for små og store, ute og inne. Det har vært sang og dans, teater og resitasjon.







Og kommende helg avsluttes altså det hele med Den lille prinsen og Oslo Filharmoniske Orkester.
Sesongens siste helg
Kommende helg er også siste mulighet til å besøke Oscarshall - lystslottet, kafeen og parken omkring - denne sesongen. Søndag 17. september klokken 17.00 er publikumssesongen over for denne gang og slottet stenges av for vinteren.
Vi takker for en spennende sommer og ønsker velkommen tilbake våren 2018.
