Kongeparet og Kronprinsparet gratulerer
Prinsesse Märtha Louise og Durek Verrett kunngjorde i dag at de skal gifte seg i august 2024. I den anledning sender Kongeparet og Kronprinsparet sine gratulasjoner.
Hilsen fra Kongeparet
Dronningen og jeg gleder oss over at Prinsesse Märtha Louise og Durek Verret i dag har offentliggjort sine bryllupsplaner. Vi er glade for å få Durek Verret inn i familien og vi ser frem til å feire den store dagen sammen med dem. Vi ønsker Märtha og Durek alt det beste.
Hilsen fra Kronprinsparet
Vi gratulerer Prinsesse Märtha og Durek Verrett med bryllup i august neste år. Vi er glade på deres vegne og gleder oss til å feire sammen med dem i Geiranger. Vi ønsker Märtha, Durek og jentene alt godt for framtiden.
Aktuelle saker

Ukrainske Røde Kors i audiens
Ukrainske Røde Kors har 10 000 frivillige og ansatte som hver eneste dag er ute og hjelper gamle og unge i landet. Hans Kongelige Høyhet Kronprinsen mottok i dag Maksym Dotsenko, generalsekretæren i Ukrainske Røde Kors, i audiens på Slottet.

Norges største barneskole
Hans Majestet Kong Harald var til stede under åpningen av Norges største barneskole.